Výpis produktů výrobce Extol Premium
Nejprodávanější produkty v kategorii Extol Premium
| 1 |
|
Extol Premium (14104) silná 150g/m2, 5x8m, PE |
skladem
|
1 001 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (48050) převodové, 255mm, rovně a pravé, CrV |
skladem
|
194 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8825300) digitální, 1/2 |
skladem
|
1 479 Kč |
Celkem 1637 produktů
Čerpadlo
Extol Premium (8895009) 1100W, 18500l/h
Doprava zdarma
skladem
3 249 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 800 cm |
Aku hřebíkovačka/sponkovačka
Extol Premium (8891860) SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 290 Kč
Elektrické zahradní čerpadlo
Extol Premium (8895080) 750W, 5270l/hod
Doprava zdarma
skladem
3 299 Kč
Stahovák
Extol Premium (8816725) dvouramenný, kovaný, rozpětí 250, hloubka 205mm, CrV
Doprava zdarma
skladem
3 349 Kč
Aku řetězová pila
Extol Premium 8891920 SHARE20V, BRUSHLESS, 30cm, 2Ah
Doprava zdarma
skladem
3 349 Kč
Vrtací a sekací kladivo
Extol Premium 8890301 kladivo sekací, SDS MAX, 15J
Doprava zdarma
skladem
3 349 Kč
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14113) silná 150g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
3 412 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1500 cm |
| Délka: | 1000 cm |
Čerpadlo
Extol Premium (8895008) 4 stupně, 1000W, 6000l/hod
Doprava zdarma
skladem
3 699 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
Čerpadlo do vrtu
Extol Premium (8895061) 550W, 72m, 1500l/h, 75mm, 1"
Doprava zdarma
skladem
4 459 Kč
Plachta
Extol Premium 8878215 plachta PE nepromokavá silná 200g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
4 490 Kč
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895040) 750W, 39000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 899 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 800 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895017) tlakové, 1200W, 6000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Sací výška: | 1200 cm |
| Max. dopravní výška: | 4000 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
