Výpis produktů výrobce CS Solingen
Nejprodávanější produkty v kategorii CS Solingen
| 1 |
|
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU |
skladem
|
2 235 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-065843 nerez s teploměrem Aurich 16 ks |
skladem
|
2 698 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN |
skladem
|
1 299 Kč |
Celkem 207 produktů
Nůž krájecí kuchyňský
CS Solingen CS 020057
skladem
275 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm
skladem
745 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm
skladem
1 057 Kč
| Průměr: | 40 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Sada nádobí
CS Solingen CS-054953 nerez Belm 7 ks
skladem
1 080 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 238 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Pánev
CS Solingen CS 028831
skladem
667 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nůž
CS Solingen CS 029715
skladem
286 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Hrnec
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm
skladem
1 089 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
CS Solingen CS-050023 nerezová ocel 28 x 5 cm Pro-X
skladem
1 293 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada nožů v bloku
CS Solingen CS 045791
skladem
596 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, na rajčata, na chléb, na šunku, šéfkuchařský |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064488 Marburg 28 cm
skladem
458 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 315 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Sada nádobí
CS Solingen CS-067489 litinová Xanten 7 ks červená
Doprava zdarma
skladem
3 241 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-070489 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
341 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Pekáč s víkem
CS Solingen CS-075224 nerezový TRIER 38 cm
skladem
1 798 Kč
| Celkový objem: | 7.6 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077402 Tlakový hrnec 10 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 799 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097325 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 28/30/32 cm
skladem
339 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm, 30 cm, 32 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 003371
skladem
218 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064525 Marburg 24cm
skladem
387 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-081492 Marburg 7 ks
skladem
2 099 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
