Výpis produktů výrobce Blaumann
Nejprodávanější produkty v kategorii Blaumann
| 1 |
|
Blaumann BL-1504 nerez 28 cm Gourmet Line |
skladem
|
955 Kč | |
| 2 |
|
Blaumann BL-1019 nerez 18 cm Gourmet Line |
skladem
|
439 Kč | |
| 3 |
|
Blaumann BL-1006 nerez 16 cm Gourmet Line |
skladem
|
479 Kč |
Celkem 41 produktů
Pekáč / hrnec s poklicí
Blaumann BL-1504 nerez 28 cm Gourmet Line
skladem
955 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 7 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1019 nerez 18 cm Gourmet Line
skladem
439 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1007 Hrnec s poklicí nerez 18 cm Gourmet Line
skladem
469 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1020 nerez 20 cm Gourmet Line
skladem
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1006 nerez 16 cm Gourmet Line
skladem
479 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč / hrnec
Blaumann BL 1005 s poklicí nerez 32 cm Gourmet Line
skladem
1 075 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Materiál: | Nerez |
Sada nádobí s nepřilnavým povrchem
Blaumann BL-3342 Le Chef Line Rosegold 11 ks
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Počet kusů v sadě: | 11 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1012 nerez 12,5 l Gourmet Line
skladem
999 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč / hrnec s poklicí
Blaumann BL-1002 Pekáč / hrnec s poklicí nerez 22 cm Gourmet Line
skladem
489 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
