Výpis produktů výrobce Berlingerhaus
Nejprodávanější produkty v kategorii Berlingerhaus
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
636 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-8575 10 ks Sahara |
skladem
|
618 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7035 Sada nádobí s mramorovým povrchem 18 ks Burgundy Metallic Line |
ihned k expedici
|
3 776 Kč |
Celkem 1278 produktů
Termoska
Berlingerhaus BH-1761 nerez 0,5 l Rosegold Metallic Line
skladem
304 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Barva: | Rose Gold |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pekáč s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1640 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 075 Kč
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Materiál: | Kovaný hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6194 Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí 30 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 156 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Elektrický kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9147 Kontaktní gril elektrický s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection
skladem
603 Kč
| Typ grilu: | Kontaktní |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6179 Pánev na palačinky s mramorovým povrchem 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
513 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1794 Granit Diamond Line 28 cm
skladem
711 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6611 28 cm Shiny Black Collection
skladem
608 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7057 13 ks Burgundy Metallic Line I
Doprava zdarma
skladem
2 796 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí
Berlingerhaus BH-6918 s odnímatelnou rukojetí 9 ks Carbon PRO Line
skladem
1 698 Kč
| Počet kusů v sadě: | 9 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6910 12 ks Carbon PRO Line
skladem
2 070 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6901 28 cm Carbon PRO Line
skladem
538 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6909 a poklicí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
928 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8687 36 cm Antracit Collection
skladem
295 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Elektrický mlýnek na sůl a pepř
Berlingerhaus BH-7217 sada 2 ks Burgundy Metallic Line
skladem
637 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
