Výpis produktů výrobce Berlingerhaus
Nejprodávanější produkty v kategorii Berlingerhaus
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-7217 sada 2 ks Burgundy Metallic Line |
skladem
|
637 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-2480 Sada nožů ve stojanu 7 ks Black Silver Collection |
ihned k expedici
|
570 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-6887 18 ks Carbon PRO Line |
ihned k expedici
|
3 832 Kč |
Celkem 1278 produktů
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1259 Burgundy Metallic Line
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kávovar
Berlingerhaus BH-9254 Kávovar překapávač elektrický Crystal Collection
skladem
937 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Černá/zlatá |
| Celkový objem: | 1.5 l |
Forma s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-1825 2v1 Carbon PRO Line 39x27x7,5cm
skladem
447 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6890 28 cm Carbon PRO Line
skladem
439 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Plastová poklice na pánev
Berlingerhaus BH-7953 28 cm
skladem
94 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm |
| Materiál: | Plast |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8099 s poklicí 32 cm Taupe Collection
skladem
1 066 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Forma s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7892 2v1 Matt Black Collection, 39x27x7,5 cm
skladem
425 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Sada nožů s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-2552 + prkénko 6 ks Burgundy Line
skladem
638 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, santoku, na pečivo, univerzální, loupací |
Napěňovač mléka
Berlingerhaus BH-9574 Matte Black Collection
skladem
1 036 Kč
| Celkový objem: | 0.55 l |
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1634 24 cm Black Rose Collection
skladem
380 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Mlékovar
Berlingerhaus BH-8882 nerezový s píšťalkou 2 l
skladem
645 Kč
| Celkový objem: | 2 l |
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerezová ocel, plast |
Kuchyňská váha
Berlingerhaus BH-9753 digitální 5 kg Leonardo Collection
skladem
344 Kč
| Nosnost: | 5 kg |
| Barva: | Bordó |
| Dovažování: | Ne |
Osobní váha
Berlingerhaus BH-9757 s měřením tuku, svalů a vody 180 kg Taupe Collection
skladem
524 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Šedohnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Osobní váha
Berlingerhaus BH-9759 s měřením tuku, svalů a vody 180 kg Matte Green Collection
skladem
410 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7034 18 ks Rosegold Metallic Line
Doprava zdarma
skladem
5 195 Kč
| Počet kusů v sadě: | 18 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3138 nerez 6 ks Matte Green Collection
skladem
685 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8345 20 cm Black Rose Collection
skladem
415 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Servírovací mísa
Berlingerhaus BH 1385 s tácem nerez / sklo 3 L
skladem
1 237 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
Termoska
Berlingerhaus BH-1759 nerez 0,5 l Burgundy Metallic Line
skladem
283 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6904 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Carbon PRO Line
skladem
1 448 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
