Výpis produktů výrobce Berlingerhaus
Nejprodávanější produkty v kategorii Berlingerhaus
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená |
skladem
|
1 036 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1519 28 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
959 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-9158 Kávovar překapávač elektrický Burgundy Metallic Line |
skladem
|
978 Kč |
Celkem 1278 produktů
Pánev WOK s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1265 28 cm Metallic Line červená
skladem
842 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1518 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
949 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9135 Kontaktní gril s nepřilnavým povrchem 2000 W Rosegold Metallic Line
skladem
1 498 Kč
| Typ grilu: | Kontaktní |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1636 28 cm Black Rose Collection
skladem
519 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Forma na dort s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-6623 2v1 Royal Black Collection
skladem
370 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Nepřilnavý povrch, ocel |
Odšťavňovač
Berlingerhaus BH-9459 Metallic Line Rose Gold Edition
skladem
1 399 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Celkový objem: | 1.3 l |
| Barva: | Černá, rosegold |
Stolní mixér
Berlingerhaus BH-9539 1000 W 1,5 l Antracit Collection
skladem
1 315 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Šedá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Konvice na espresso
Berlingerhaus BH-8569 6 šálků Taupe Collection
skladem
300 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Taupe |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8167 3 ks Black Rose Collection
skladem
1 338 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kuchyňský robot
Berlingerhaus BH-9534 s mlýnkem a mixérem 1500 W Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
5 622 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Objem pracovní nádoby: | 5.5 l |
| Barva: | Černá |
Elektrické struhadlo na zeleninu a ovoce
Berlingerhaus BH-9486 Black Rose Collection
skladem
1 089 Kč
| Příkon/výkon: | 150 W |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7794 26 cm 7 pozic Sahara Collection
skladem
553 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3135 nerez 4 ks Matte Black Collection
skladem
1 066 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, Santoku, Univerzální, Loupací |
Horkovzdušná fritéza
Berlingerhaus BH-9748 7,2 l Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
2 556 Kč
| Typ fritování: | Horký vzduch |
| Maximální obsah: | 7.2 l |
| Displej: | Ano |
Forma na biskupský chlebíček
Berlingerhaus BH-8686 Antracit Collection
skladem
234 Kč
| Typ: | Forma na biskupský chlebíček |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Kuchyňský robot
Berlingerhaus BH-9771 1500 W Leonardo Collection
Doprava zdarma
skladem
2 579 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Barva: | Bordó |
| Počet stupňů výkonu: | 6 |
Napařovací žehlička
Berlingerhaus BH-9593 2200 W Sahara Collection
skladem
914 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Světle šedá |
| Objem nádržky: | 300 ml |
Mlýnek na kávu
Berlingerhaus BH-9801 dobíjecí Sahara Collection
skladem
895 Kč
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Keramika |
| Nastavení hrubosti mletí: | Ano |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8421 13 ks Sahara Marble Collection
Doprava zdarma
skladem
3 195 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Grilovací pánev s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8355 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 115 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sendvičovač
Berlingerhaus BH-9872 3 v 1 s odnímatelnými deskami Deep Sea Collection
skladem
655 Kč
| Příkon/výkon: | 650 W |
| Barva: | Černá |
| Počet sendvičů: | 2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
