Výpis produktů výrobce Avide
Nejprodávanější produkty v kategorii Avide
| 1 |
|
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m |
ihned k expedici
|
349 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 398 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá |
skladem
|
974 Kč |
Celkem 89 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá
ihned k expedici
279 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Avide (9570500) Strop.LED ARESi 24W 2100lm 4000K d43cm
ihned k expedici
665 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED pásek
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
279 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
1 004 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571045) panel přisaz. 24W pr.30cm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571060) panel přisaz. 6W 12x12 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571105) panel přisaz. 24W 30x30 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
419 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
Avide (9571250) panel vestav.22x22 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
352 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Avide (9572014) HOLDEN XL stropní svítidlo 550x550mm, 70W, max 4000lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
2 101 Kč
| Max. příkon zdroje: | 70 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Avide (9570870) IMPERIAL 1xE27 IP44 Antracit
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
LED reflektor
Avide (9571462) LED reflektor 30W, 2760Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
569 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Stropní svítidlo
Avide (9570052) LED PANDORA 33cm, 1600lm, l8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570053) LED PANDORA 38cm, 2100lm, 24W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
740 Kč
| Max. příkon zdroje: | 38 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Čtecí lampa za krk
Avide (9570724) NECK 2W, 60lm
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | - |
Stolní lampa
Avide 9571654 přenosná RGB+W (ALPDL-RGB-PB-N)
Poslední kus
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 1.8 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
