Výpis produktů výrobce Autronic
Nejprodávanější produkty v kategorii Autronic
| 1 |
|
Autronic Stojan na ručníky bambusový (DR-039) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, látka černá, houpací mechnismus (KA-B1012 BK) |
skladem CEN
|
2 061 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus (KA-B1013 BK) |
skladem CEN
|
2 421 Kč |
Celkem 1394 produktů
Polička
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno v ochranné fólii (P-013 SON2)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 6 polic, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N134 NAT)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 140 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-213 OAK)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x76 cm, vysoký lesk bílý (AT-3005 WT) (2xKarton)
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x76 cm, vysoký lesk bílý (AT-3006 WT) (2xKarton)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, vysoký lesk bílý (AT-3008 WT) (2xKarton)
skladem CEN
3 790 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Regál
Autronic Regál 5 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-5)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 128 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva tmavý sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-002 SON2)
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK)
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK (WAL))
skladem CEN
297 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BUK)
skladem CEN
297 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-009 BK)
skladem CEN
675 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-023 BK)
skladem CEN
243 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva sonoma dub.Baleno v ochranné fólii. (P-023 SON1)
skladem CEN
198 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Polička
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Botník
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-414 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Výška (cm): | 64 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
