Výpis produktů výrobce Autronic
Nejprodávanější produkty v kategorii Autronic
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílý plast/chrom (ABD-1213 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 120x80x76 cm, vysoký lesk bílý (AT-3006 WT) (2xKarton) |
skladem CEN
|
2 790 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva třešeň. Baleno v ochranné fólii. (P-002 TR) |
skladem CEN
|
441 Kč |
Celkem 1372 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 BLUE)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus (KA-B1013 BK)
skladem CEN
2 421 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x76 cm, vysoký lesk bílý (AT-3005 WT) (2xKarton)
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM (KA-Y326 GREY)
skladem CEN
2 390 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Houpací křeslo
Autronic růžová, látka, AK-373 PINK2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Autronic šedá, látka, AK-373 GREY2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Autronic béžová, látka, AK-373 CRM2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Autronic modrá, látka, AK-373 BLUE2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 120 cm, zelený (STROM004-120)
skladem CEN
2 334 Kč
| Výška (cm): | 120 cm |
| Barva: | Zelená |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, deska MDF, dekor dub, černý kov (DT-X7117 OAK)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
