Výpis produktů výrobce Autronic
Nejprodávanější produkty v kategorii Autronic
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, černý kov (81119 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 110x70 cm, MDF bílá / šedý lak (GDT-202 WT) |
skladem CEN
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál, 5 polic, lakovaný bambus (DR-011-3) |
skladem CEN
|
1 161 Kč |
Celkem 1392 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 SON1)
skladem CEN
252 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva třešeň. Baleno v ochranné fólii. (P-002 TR)
skladem CEN
441 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-215 OAK)
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Regál
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus (DR-011-4)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 110 cm |
Regál
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 95 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva šedivá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 GREY)
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva černý vysoký lesk, baleno v ochranné fólii (P-013 BK)
skladem CEN
405 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Konferenční stůl
Autronic Sada 2 konferenčních stolů o80cm a o60cm, černá keramická deska, černé kovové nohy (AHG-403 BK)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 48 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-064 OAK)
skladem CEN
441 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-313 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
