Výpis produktů výrobce Amica
Nejprodávanější produkty v kategorii Amica
| 1 |
|
Amica FWP 05 |
ihned k expedici
|
239 Kč | |
| 2 |
|
Amica KH 17021 E |
ihned k expedici
|
1 999 Kč | |
| 3 |
|
Amica KH 17218 E |
ihned k expedici
|
1 999 Kč |
Celkem 6 produktů
Napařovací žehlička
Amica IT 1011
ihned k expedici
637 Kč
| Příkon/výkon: | 1650 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 80 g/min |
Komínový odsavač par
Amica KH 17021 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Amica KH 17228 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Počet stupňů výkonu: | 4 |
Komínový odsavač par
Amica KH 17218 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 469 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
