Vivo X200 Pro 16+512GB Titanium
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 317803
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Vivo
Nejprodávanější produkty v kategorii Mobilní telefony
| 1 |
|
Motorola EDGE 60 12+256GB Slipstream |
skladem
|
8 299 Kč | |
| 2 |
|
Evolveo StrongPhone H1 Black Silver |
skladem
|
2 165 Kč | |
| 3 |
|
Motorola Moto G57 12+256GB Pink Lemonade |
skladem
|
6 990 Kč |
Celkem 265 produktů
Mobilní telefon
Oukitel C17 Pro Black
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 999 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.35" |
| Barva: | Modrá |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
Mobilní telefon
Oscal TIGER 12 12+256GB Flowing Purple
Doprava zdarma
skladem
4 337 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.78" |
| Barva: | Fialová - Flowing Purple |
| Operační paměť (RAM): | 12 GB |
Mobilní telefon
Motorola Moto G35 5G 4+256GB Black
Doprava zdarma
skladem
4 424 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.7" |
| Barva: | Černá |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište