Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Concept OPP 1260SS |
skladem
|
1 799 Kč | |
| 2 |
|
Elica VERVE LUX IX/ F/ 60 |
skladem
|
1 971 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 642 W |
skladem
|
2 990 Kč |
Celkem 486 produktů
Klasický odsavač par
Mora OP 632 X
skladem
1 937 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 259 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 540 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8 BK/X A55
Doprava zdarma
skladem
8 530 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8 WH/X A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 660 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND WH/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK5160wh WHITE
Záruka 3 roky
skladem
4 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
Elica BERLIN CR/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Siemens LC91KWW60
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
33 236 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89 cm |
| Výkon odsávání: | 525 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica CORALINE WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 901 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 861 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 26 IX/A/90/VT
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 001 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 581 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 441 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STILL BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 391 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 091 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica LANE GR/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 590 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LIXA BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH ANGOLO WH A100 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 484 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG BK A60
Doprava zdarma
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
