Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Whirlpool AKR 749/1 WH |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Mora OP 642 X |
ihned k expedici
|
3 490 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WCN 65 FLK |
skladem
|
2 523 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Concept OPK5860bc
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
8 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS BK A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 996 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber TENDER X A60
Doprava zdarma
skladem
7 506 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM WH MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP416X
skladem
4 299 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Šedá |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8 WH MATT KL A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 589 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STONE WH/ A/ 33
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 33 cm |
| Výkon odsávání: | 625 m3/hod. |
Vestavný odsavač par
Concept OPI3060bc
Záruka 3 roky
skladem
3 799 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica VERVE IX/F/50
Záruka 5 let
skladem
1 791 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 205 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560bc
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Gorenje WHI6SYB
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber GLAM LIGHT ZERO DRIP BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 78 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT BK MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 782 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SPOT NG H6 IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica ADELE IS BLIX/A/90 X 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
24 690 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY BLIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica PLAT BL/F/80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 391 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA AIR X/BK KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 103 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG AM/X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 992 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA WH MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 158 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
