Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 630 X |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 2 |
|
Elica ERA BL/A/52 |
skladem
|
3 051 Kč | |
| 3 |
|
Elica LANE MBL/A/72 |
skladem
|
8 361 Kč |
Celkem 506 produktů
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX BL/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Klasický odsavač par
Elica KREA GFA WH/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Vestavný odsavač par
Elica ERA GR/A/52
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 220 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV 3260
skladem
2 599 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 198 m3/h |
Klasický odsavač par
Faber 741 PLUS PB W A50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 583 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Bílá |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560wh WHITE
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560 SINFONIA
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560bc
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP2260
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 640 S
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH60E3X
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT625/2W/1
ihned k expedici
1 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14LUX GRIX/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 421 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept 50cm OPV 3150
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3150bc
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište