Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 530 X |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 2 |
|
Elica BOX IN LX/IX/A/90 |
skladem
|
8 181 Kč | |
| 3 |
|
Elica LANE IX/A/52 |
skladem
|
7 731 Kč |
Celkem 506 produktů
Ostrůvkový odsavač par
Faber HEAVEN 2.0 X KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
27 252 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 62.5 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber CYLINDRA ISOLA GLOSS PLUS EV8 WH A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
27 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 77 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
27 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
Ostrůvkový odsavač par
Haier HADD9SS6B
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
29 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 88 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Elica HAIKU BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
30 321 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica HAIKU ISLAND BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
33 201 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Siemens LC91KWW60
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
33 236 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89 cm |
| Výkon odsávání: | 525 m3/h |
Odsavač do pracovní desky
Faber FABULA PLUS EV8 BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
34 335 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 61.5 cm |
| Výkon odsávání: | 630 m3/h |
Deskový odsavač
NT AIR KA 8210
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber CORINTHIA ISOLA EV8 WH MATT/TS A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
35 244 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber FABULA BK A90 RB bez motoru
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
36 882 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | - |
Odsavač par pro zabudování do pracovní desky
Whirlpool WDO 93F B K
Doprava zdarma
skladem
36 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica PANDORA BL/ F/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
37 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová, stříbrná |
Ostrůvkový odsavač par
Elica PANDORA IX/F/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
37 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 669 m3/h |
Stropní odsavač par
Faber HEAVEN DUAL LIGHT X FLAT KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
skladem
38 412 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
38 988 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y
Doprava zdarma
skladem
39 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber FABULA PLUS EV8 BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
40 032 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Stropní odsavač par
Faber HIGH-LIGHT WH MATT KL A91/2
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
skladem
42 768 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
AEG Mastery DDE5960B
Doprava zdarma
skladem
44 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
| Barva: | Černá |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište