Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Gorenje WHC623E16X |
skladem
|
4 490 Kč | |
| 2 |
|
Elica ERA BL/A/52 |
skladem
|
3 051 Kč | |
| 3 |
|
Elica FOLD BL MAT/A/52 |
skladem
|
6 921 Kč |
Celkem 486 produktů
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA ZERO DRIP LITE BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 902 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber THEA EV8 WH MATT A80 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 947 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA TOUCH X/BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 965 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HB
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Komínový odsavač par
Haier HATSI120BCS6BVOC
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 119.8 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE ISLAND PRO IX/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 271 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit LFV619K
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 380 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber GLAM LIGHT ZERO DRIP BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 78 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber CYLINDRA EV8 X A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber GLAM LIGHT ZERO DRIP SAND A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 PREMIUM X A52 KL (305.0658.601)
Doprava zdarma
skladem
17 928 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND WH/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND MAT BL/ A/ 43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Faber THEA EV8 DG MATT A80 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 873 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX IX/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX WH/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 PREMIUM BK MATT A52 KL (305.0658.608)
Doprava zdarma
skladem
19 251 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 341 Kč
| Energetická třída: | A |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
