Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber HEAVEN 2.0 X KL A90 |
skladem
|
27 252 Kč | |
| 2 |
|
Faber TWEET EV8 WH A55 |
skladem
|
11 547 Kč | |
| 3 |
|
Faber STILO GLASS SMART ISOLA X/BK A90 |
skladem
|
19 926 Kč |
Celkem 484 produktů
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG516X (BAZAR)
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 990 Kč
Komínový odsavač par
Faber MODULAR BK MATT F60 (335.0706.645)
Doprava zdarma
ihned k expedici
21 411 Kč
Klasický odsavač par
Mora OP 640 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Candy CFT610/5X/1
skladem
1 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 IX
skladem
2 927 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP1260bc
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Elica ERA GR/A/52
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 220 m3/h |
Klasický odsavač par
Elica VERVE IX/F/60
Záruka 5 let
skladem
1 791 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLK
Doprava zdarma
skladem
2 523 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Klasický odsavač par
Concept OPP 1260SS
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Elica VERVE LUX IX/ F/ 60
Záruka 5 let
skladem
1 971 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN LX/IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 551 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 630 X
skladem
1 748 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
