Tefal a Rowenta -20%
Nejprodávanější produkty v kategorii Tefal a Rowenta -20%
| 1 |
|
Tefal KO250830 |
skladem
|
999 Kč | |
| 2 |
|
Tefal KO 299130 |
skladem
|
799 Kč | |
| 3 |
|
Rowenta RO3985EA |
skladem
|
2 899 Kč |
Celkem 37 produktů
Epilátor
Rowenta EP 5640
ihned k expedici
1 424 Kč
| Napájení: | Síť |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Holící hlava: | Ano |
Žehlička
Tefal FV6812E0
skladem
1 499 Kč
| Příkon/výkon: | 2800 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 260 g/min |
Stojanový ventilátor
Rowenta VU4210F0
ihned k expedici
1 613 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Příkon/výkon: | 60 W |
Fritovací hrnec
Tefal FF203130 NEW UNO M WHITE
skladem
1 699 Kč
| Typ fritování: | Olej |
| Maximální obsah: | 1.8 l |
| Displej: | Ne |
Podlahový bezsáčkový vysavač
Rowenta RO2913EA SwiftPower cyclone
skladem
2 099 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Červená |
| Hlučnost: | 77 dB |
Podlahový sáčkový vysavač
Rowenta RO3985EA
Doprava zdarma
skladem
2 899 Kč
| Energetická třída: | A |
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Černá |
Tyčový vysavač
Rowenta RH6545WH Air Force Light
Doprava zdarma
skladem
3 149 Kč
| Barva: | Černá |
| Doba provozu: | 30 Min |
| Hmotnost: | 2.32 kg |
Tyčový vysavač
Rowenta RH6543WH
Doprava zdarma
skladem
3 149 Kč
| Barva: | Červená |
| Doba provozu: | 30 Min |
| Hmotnost: | 2.32 kg |
Elektrický gril
Tefal GC306012
Doprava zdarma
skladem
3 199 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Druh grilovací plochy: | Žebrovaná |
| Vyjímatelný rošt: | Ano |
Žehlička
Tefal FV9865E0 Ultimate Pure
Doprava zdarma
skladem
3 299 Kč
| Příkon/výkon: | 3000 W |
| Barva: | Zlatá |
| Parní ráz: | 250 g/min |
Odšťavňovač
Tefal ZC255B38
Doprava zdarma
skladem
3 699 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 0.8 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
