Odšťavňovač Tefal ZE370138
Katalogové číslo: 209486
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Počet rychlostí: 2Příkon odšťavňovače (W): 300
Nádoba na šťávu (l):
Kapacita nádoby na odpad (l): 950
Nerezový filtr: ANO
Typ odšťavňovače: odstředivý
Provedení výrobku: bílá barva
Odšťavňovač Tefal Frutelia + ZE370138 bílá
* Vysoce výkonný odstředivý odšťavňovač pro lahodné a zdravé nápoje každý den
* Snadné a rychlé výsledky díky velkému plnícímu otvoru pro velké nebo celé kusy ovoce
* Tento elektrický odšťavňovač má kompaktní design pro maximální pohodlí a snadné skladování
* Odšťavňovač na ovoce, který se snadno čistí, s odnímatelnými částmi, které lze mýt v myčce
* Výkon 350 W pro vysoce účinné sekání, drcení a mixování
* Nerezový filtr
* 2 rychlosti a funkce pulzování pro dokonalé výsledky u tvrdých i měkkých ingrediencí
* Velkokapacitní 950 ml nádoba na dužinu
* Stabilní konstrukce s protiskluzovými nožkami, které zůstávají pevně na kuchyňské lince
* 2 ergonomická držadla easy-lock pro bezpečné a snadné přenášení
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.900
Výška (cm): 23.50
Šířka (cm): 21.00
Hloubka (cm): 31.00
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.800
Výška (cm): 24.50
Šířka (cm): 22.00
Hloubka (cm): 32.00
EAN: 3016661155086
Výkon 350 W, 2 rychlosti a funkce pulzování.
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Hloubka: | 31 cm |
| Objem nádoby na dužinu: | 950 l |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Hloubka balení: | 32 cm |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| Hmotnost balení: | 2.8 kg |
| Nerezový filtr: | Ano |
| Šířka balení: | 22 cm |
| Typ odšťavňovače Typ odšťavňovače: | Odstředivý |
| Výška balení: | 24.5 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Tauer group a.s, 731 010 111, Sokolovská 651/136a, Praha 186 00, Česká republika
