Žárovky, zářivky
Nejprodávanější produkty v kategorii Žárovky, zářivky
| 1 |
|
Emos ZQ5160 LED žárovka Classic A60 14W E27 teplá bílá |
|
skladem
|
99 Kč |
| 2 |
|
Emos ZQ5150 Led žárovka klasik, 10,5W, E27, teplá bílá |
skladem
|
69 Kč | |
| 3 |
|
Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální bílá |
skladem
|
119 Kč |
Celkem 210 produktů
Halogenová žárovka
Emos ZE1003 ECO Mini Globe 42W E27 teplá bílá, stmívatelná
skladem
20 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 42 W |
LED žárovka
Retlux RLL 262 E14 žárovka LED C35 5W bílá studená
skladem
24 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Emos ZQ4D11 LED žárovka Classic svíčka / E27 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá bílá
skladem
30 Kč
LED žárovka
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá
ihned k expedici
30 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Osram LED VALUE CL A FR 40 5W/827 E27 4052899326927
skladem
32 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Emos ZQ1E21 LED žárovka Classic Mini Globe / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá
skladem
37 Kč
LED žárovka
Emos ZQ6E23 Classic Mini Globe / E27 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá
skladem
37 Kč
LED žárovka
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
38 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Osram klasik, 9, 5W, E27, neutrální bílá (TUBELEDKI19WTB)
skladem
39 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Osram Value, klasik, 8,5W, E27, teplá bílá (E1457WSB6500K)
skladem
39 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E22 LED žárovka Classic MR16 / GU10 / 4 W (39 W) / 450 lm / teplá bílá
skladem
39 Kč
Halogenová žárovka
Emos ZE0505A JC 14W G4 teplá bílá
skladem
39 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 22 W |
LED žárovka
Neoneon Best-Led E14 4,5Wstud.bílá BL-E14-4,5-CW
skladem
40 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E23 LED žárovka Classic MR16 / GU10 / 4 W (39 W) / 450 lm / neutrální bílá
skladem
40 Kč
Lineární halogenová žárovka
Emos ZE0203
ihned k expedici
42 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 140 W |
LED žárovka
Emos ZQ5E41 CLS A60 7W(60W) 806lm E27 NW
skladem
43 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Barevná teplota: | 2700 K |
LED žárovka
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ1211 LED žárovka Classic Mini Globe 4W E14 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
