Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
285 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm |
ihned k expedici
|
459 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 99266 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/20W/230V |
skladem
|
1 176 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Eglo (94071) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,95W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
618 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (95975) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Eglo 96306 LED Stropní svítidlo SELVINA 3xLED/12W+14W+9W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 806 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70130 LiTrack Spot 09V 5W, 330lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570074) stropní LED MERKUR 22 okuh IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99235 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570065) stropní LED PANDORA 76cm, dálkové ovládání, 4800lm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 376 Kč
| Max. příkon zdroje: | 80 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681135) MOIRE 17W 2700K 1700lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B42) NEO LITE PERFECTO 42x42cm, 48W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71192 Shaun 2 7W 660lm 4000k bílá
Poslední kus
ihned k expedici
90 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Palnas (61005164) LAURA LED 12W, 900lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
666 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné stropní svítidlo
Ledko 00413 Závěsné stropní svítidlo 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
316 Kč
Stropní svítidlo
Top Light LED Metal 60B RC 60W, 6000lm, bílá 3000-6000K dálkové ovládání
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 31913 LED Stropní svítidlo FRADES LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07241L) NEO LITE RONDATES LED 11,5cm 18W bílá, kov+ plast dálkové ovládání Tuya WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
955 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (94524) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07202L) NEO RONDATE SLIM Smart LED 60x7cm 53W černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 378 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 063 Kč
Stropní svítidlo
Kanlux (32944) LED BENO 18W NW-O-SE W 1550lm, 4000K, d220
Poslední kus
ihned k expedici
785 Kč
Stropní svítidlo
Immax NEO 2xRONDATE 07024L-15BD Smart LED 15cm 12W bílé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 664 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
