Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V |
ihned k expedici
|
1 476 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO |
ihned k expedici
|
1 815 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Eglo (39073) LED Stropní svítidlo VEZENO 1 16xLED/1,1W
Poslední kus
ihned k expedici
2 466 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Stříbrná |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (318023116) LED nástěnné a stropní svítidlo Suede
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (333653116) Cinnabar LED nástěnné a stropní svítidlo BÍLÁ 1x22W 240V
Poslední kus
ihned k expedici
792 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 5577 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
158 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 97012 LED Stropní svítidlo LITAGO 4xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5057 Carmella LED Stropní svítidlo LED/50W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 257 Kč
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9571065) panel přisaz.6W 12x12cm 4000K 420lm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
173 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3270 Stropní svítidlo ERICA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
93 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní a nástěnné svítidlo
Eglo (96819) LED Nástěnné stropní svítidlo BERAMO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 033 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Prachotěsné svítidlo
Emos ZT4220 LED prum svítidlo FESTY 55W
Poslední kus
ihned k expedici
1 303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 756269 MARUNELLA-S, 18W, 1850lm, 4000K, d34cm
Poslední kus
ihned k expedici
680 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900501) SUN-RISE 48W 5200lm RGB Tuya ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71126 Engon LED 18W, D27cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
264 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Vito (2026210) FINESSE LED 60x60, 60W, 4800lm, DO+AP, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Eglo (75645) ESPARTACO 385x385, 1800lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
937 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kanlux (33349) LED BENO N 18W NW-L- šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
629 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70123 LiTrack Line 06V 7W, 370lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70127 LiTrack Line 12V 4W, 180lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
766 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
