Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V |
ihned k expedici
|
235 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K |
skladem
|
339 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K |
skladem
|
333 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
405 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Nipeko CE 1003/24 Svítidlo LED 24W kruhové plastové 35cm svítivost 1500 lumen
Poslední kus
ihned k expedici
408 Kč
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (5255) Svítidlo EYE S GU10 bílé
Poslední kus
ihned k expedici
417 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo (94524) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V
skladem
425 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Vito (3401020) LUZ BS 15W 4000K BLACK
skladem
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
444 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Philips (333623116) Stropní svítidlo LED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570010) Alice d38cm, 2xE27, IP44
skladem
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 71123 Robik LED 18W D28cm
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm
Poslední kus
ihned k expedici
459 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99222 Stropní svítidlo FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/10,5W/230V
skladem
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
484 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Brilliant Bario (G80784/75) LED stropní d305,18W, 2000lm
Poslední kus
ihned k expedici
486 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 1489 SONNET LED Stropní svítidlo LED/18W/230V 23cm
Poslední kus
ihned k expedici
489 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9570081) LED ALICE 1600lm, IP44, d34
Poslední kus
ihned k expedici
510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2008 LED svítidlo stropní mléčné 8W
ihned k expedici
529 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
