Stropní svítidlo Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
stropní svítidlo • energetická třída 2021: G • LED technologie • do obývacího pokoje, pracovny, pracovny • IP ochrana: krytí IP20 • odstíny neutrálního, bílého a teplého světla • výkon 36 W • průměr 30 cm
... Zobrazit celý popisPodobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
ihned k expediciPopis produktu
Solight WO8019 ESTELA je moderní stropní LED svítidlo v elegantním bílém provedení, které kombinuje vysokou účinnost s decentním designem. Díky výkonu 36 W a světelnému toku 2700 lm poskytuje dostatek světla pro menší až středně velké místnosti. Funkce CCT umožňuje nastavení teploty bílé barvy dle potřeby a nechybí ani možnost stmívání. Ovládání je zajištěno praktickým dálkovým ovladačem. Svítidlo o průměru 30 cm se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.
Technické parametry
-
Výkon: 36 W
-
Světelný tok: 2700 lm
-
Průměr svítidla: 30 cm
-
Barva: Bílá
-
Typ světla: CCT (nastavitelná teplota bílé)
-
Možnost stmívání: Ano
-
Ovládání: Dálkový ovladač
-
Životnost LED: Až 25 000 hodin
-
Napájení: 230 V / 50 Hz
Shrnutí zboží
Solight WO8019 ESTELA je LED stropní svítidlo s výkonem 36 W a světelným tokem 2700 lm, které nabízí možnost nastavení teploty bílé barvy a stmívání. Díky průměru 30 cm je vhodné pro menší až středně velké místnosti a jeho moderní design podtrhne vzhled každého interiéru.
Výhody zboží
-
Úsporný výkon 36 W se světelným tokem 2700 lm
-
Nastavitelná teplota bílé barvy (CCT)
-
Možnost stmívání pro vytvoření ideální atmosféry
-
Pohodlné ovládání pomocí dálkového ovladače
-
Elegantní design v bílém provedení
-
Vhodné pro menší a středně velké místnosti
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Série: | ESTELA |
| Barva světla: | 3000K - 6500K |
| Materiál: | Plast |
| Místnost: | Obývací pokoj, jídelna, kuchyně |
| Průměr: | 30 cm |
| Světelný tok celkový: | 2700 lm |
| Typ: | Stropní svítidlo |
| Výbava: | LED technologie |
| Závit/Patice: | Integrovaný LED modul |
JAROMÍR HUTLA - BATTERY CENTER s.r.o., objednavky@battery-center.cz, Dašice 527, Dašice 53303, Česká republika









