Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Eglo (96983) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm bílá |
ihned k expedici
|
2 321 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZR5412-LED panel 60×60, vestavný bílý, 40W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
824 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6980 Osias 9W, černá |
skladem
|
699 Kč |
Celkem 859 produktů
Vestavné svítidlo
(29311) Kanlux (29311) Chiro GU10 DSO-B vestavné svítidlo
skladem
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
AZzardo (AZ2255) Monza R 8 (black) 3000K
skladem
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71123 Robik LED 18W D28cm
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 900654 FUEVA 5, d210mm, 2000lm, 17W, 3000K, bílá
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Trio (T345619131) LED FLY 32W, 3900lm, 4000K
Doprava zdarma
skladem
2 594 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98855) CEPPINO 1xGU10 černá
skladem
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
KM (63000705) OH36-S bílá KOBI
skladem
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7363 Francesca E14 3x MAX 40W saténová chromová/ bílá-alabaster
skladem
2 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72411 ZOFRAEL LED, 24W, 1850lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Top Light LED HALO 60Z RC 60W, 6000lm
Doprava zdarma
skladem
4 499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571966) D118mm 6W/37W, 420lm, CCT
skladem
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
Poslední kus
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 900143 CAMBAITO 3xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
3 262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1132 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11W neutrální bílá
Poslední kus
skladem
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010055) KM2521-BL PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
Poslední kus
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Brilliant Brelight Slimline (G80570A75) d500, 36W, 4150lm, DO, dřevo
Poslední kus
skladem
2 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
