Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V |
ihned k expedici
|
903 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 646 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V |
ihned k expedici
|
138 Kč |
Celkem 859 produktů
Lustr
Eglo (49487) Lustr CARLTON 2 1xE27/60W/230V
skladem
1 422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7365 Francesca Lustr na řetězu 5xE14/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98423 LED Nástěnné svítidlo SANIA LED/12W/230V
skladem
1 296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900505) stropní Coockies 48W ovladač
skladem
1 598 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3083 CEILO LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/38W/230V bílá + DO 3000-6500K
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99222 Stropní svítidlo FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/10,5W/230V
skladem
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro
skladem
2 393 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Závěsné svítidlo
Top Light FUTURA 60BZ RC s dálkovým ovladačem, max.6000lm
Doprava zdarma
skladem
3 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 901098 ESPINAL 3xE27/40W bronz
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Přisazené svítidlo
Top Light LED Boxter K30 CCT 12W/18W/24W, 3000K/4000K/500K
skladem
1 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
KM (60401931) TUBA-K klip GU10 bílá
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Top Light SPIRIT 30B CCT, 24W, 2400lm, IP44, 3000K/4000K/6500K
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 5509 Galen E14 1x MAX 40W šedá
skladem
273 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
TKlighting (10203) MAJA černá E27+G9
skladem
2 314 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71196 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Globo (16055) 4xGX53, 270lm, 1800K
Doprava zdarma
skladem
3 200 Kč
| Energetická třída: | - |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71211 SHAUN2 LED 15W, 1450lm, 3000K, d165mm, černá
skladem
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
