Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Ecolite Bond L077-MO, modrá |
ihned k expedici
|
216 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
506 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4525 Stojací lampa GARETH 1xE27/40W/230V bílá |
ihned k expedici
|
2 504 Kč |
Celkem 859 produktů
Stropní svítidlo
Immax (07241L) NEO LITE RONDATES LED 11,5cm 18W bílá, kov+ plast dálkové ovládání Tuya WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
955 Kč
Stropní svítidlo
Kanlux (32944) LED BENO 18W NW-O-SE W 1550lm, 4000K, d220
Poslední kus
ihned k expedici
785 Kč
Stropní svítidlo
Palnas (61005256) Laura LED 48W, 3000K/4400lm, 40cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 064 Kč
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
skladem
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V
skladem
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá
skladem
1 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5401 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
skladem
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K
skladem
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K
skladem
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI
skladem
1 591 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K
skladem
269 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
