Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m |
ihned k expedici
|
349 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 859 produktů
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLUE materiál: glass (28910) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-2.89 WHITE materiál: steel, plastic (34065) spotlight
ihned k expedici
870 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-1.1/66 PATINA materiál: metal, glass (34386) single lamp
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 763 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 NATURAL materiál: steel,wood (34911) single lamp
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71202 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, černá
ihned k expedici
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WHITE materiál: steel,wood (34935) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 BIAŁY materiál: steel, wood (34942) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Lamkur LM-1.3/23 materiál: glass (35093) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/26 materiál: glass (35123) single lamp
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.1 LED materiál: wood,glass (32566) plafond
ihned k expedici
2 449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.2 LED materiál: wood,glass (32597) plafond
ihned k expedici
2 397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3182131P5) LED Stropní/ nástěnné svítidlo Wawel 17W 35cm
ihned k expedici
1 033 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
572 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571035) panel přisaz.18W pr.23cm, 4000K, 1490lm
ihned k expedici
260 Kč
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 73090 Soma 1xE14, černá
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74055 DAPHNI 1xE14, zelená
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74057 DAPHNI 1xE14, růžová
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
