Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
199 Kč |
Celkem 859 produktů
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2008 LED svítidlo stropní mléčné 8W
ihned k expedici
529 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-5.44 BROWN materiál: metal, textile (25292) chandelier
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 281 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WENGE materiál: steel, wood (34966) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 WENGE materiál: steel,wood (34973) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WENGE materiál: steel, wood (34980) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.1/14 H materiál: steel (35000) single lamp
ihned k expedici
1 005 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.1/16 H materiál: steel (35024) single lamp
ihned k expedici
939 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1132 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11W neutrální bílá
Poslední kus
skladem
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70199 LiTrack koncovka
ihned k expedici
55 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71192 Shaun 2 7W 660lm 4000k bílá
ihned k expedici
130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
ihned k expedici
550 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 6899 LED RIVER 40W, 2000lm, 4000K
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 73094 Soma 4xE14, černá
ihned k expedici
1 090 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
ihned k expedici
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71201 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, černá
ihned k expedici
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71195 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, bílá
ihned k expedici
130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71200 SHAUN2 24W, 2580lm, 4000K, d220mm, černá
ihned k expedici
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Candellux (14-34571) SATTI, E14, keramická, béžová
ihned k expedici
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
