Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč |
Celkem 859 produktů
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Lamkur KM-1.55 GRAFIT materiál: wood/glass (27463) wall lamp
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 GREEN materiál: glass (28903) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 RED materiál: glass (28927) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Lustr
Lamkur LM-1.1/15 H materiál: steel (35017) single lamp
ihned k expedici
1 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571000) panel přisaz. 6W pr.12cm 3000K
ihned k expedici
179 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3082 Stropní LED Ceilo 3200lm ovladač
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900462) WD 6103 DIM bílá 5W 335lm 4000K
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Svítidlo se senzorem
Konnoc S-3545 3W LED COB
ihned k expedici
248 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | - |
Nástěnné svítidlo
Nowodvorski (3957) COLORADO 1xT5
ihned k expedici
137 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005195) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, černá
ihned k expedici
991 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058130PN) Bodové svítidlo Pongee
ihned k expedici
512 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLACK materiál: glass (28897) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.3/20 materiál: glass (35062) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/21 materiál: glass (35079) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/22 materiál: glass (35086) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
ihned k expedici
1 432 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72230 GOLNAR, 1xG9
ihned k expedici
1 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75045 TILORA LED, 8W, 790lm, IP44
ihned k expedici
1 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
