Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 2563 Závěsné svítidlo SADIE E27/60W |
ihned k expedici
|
1 313 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6780 Berry LED 4,5W modra |
ihned k expedici
|
356 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570178) CORNER černá RGB+IC 8W ovladač |
ihned k expedici
|
569 Kč |
Celkem 859 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 5580 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Kanlux (23520) IMBER LED 1W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 1 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
skladem
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5576 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
112 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3270 Stropní svítidlo ERICA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
93 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70199 LiTrack koncovka
ihned k expedici
55 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přenosné nástěnné svítidlo
Entac (2103) LED nást. vyp. 4x3A 5hod
Poslední kus
ihned k expedici
54 Kč
Podhledové svítidlo
Rabalux 1093 Spot relight GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
52 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1092 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá
skladem
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1091 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
47 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
Poslední kus
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1089 SPOT RELIGHT GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
42 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
