Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá |
ihned k expedici
|
1 452 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
267 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm |
ihned k expedici
|
599 Kč |
Celkem 859 produktů
Přisazené svítidlo
Avide (9571967) D167mm 12W/69W, 950lm, CCT
skladem
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Kanlux (25471) GORDL DLP 50 bodové, GU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
279 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94381 LED-LS/2 CHROM/KLAR-SATINIERT PERITO
Poslední kus
ihned k expedici
278 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 5509 Galen E14 1x MAX 40W šedá
skladem
273 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71194 SHAUN2 24W, 2600lm, 4000K, d220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71197 SHAUN2 24W, 2460lm, 4000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71209 SHAUN 2 24W, 2420lm, 3000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K
skladem
269 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Ecolite Bond L077-MO, modrá
Poslední kus
ihned k expedici
268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
267 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Přisazené svítidlo
Avide (9571035) panel přisaz.18W pr.23cm, 4000K, 1490lm
ihned k expedici
260 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3697 PHAEDRA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Svítidlo se senzorem
Konnoc S-3545 3W LED COB
ihned k expedici
248 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | - |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6341 AUREL 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
247 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983231P1) LED bodové zápustné svítidlo Hadron 59832/31/P1 3000K 12W čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2122 LED panel 100×100, vestavný čtverec bílý, 8W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěs k napájecí liště
Nowodvorski (9460 )Profile Suspension černé
Poslední kus
ihned k expedici
240 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W
Poslední kus
ihned k expedici
239 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
