Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V |
ihned k expedici
|
903 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 646 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V |
ihned k expedici
|
138 Kč |
Celkem 859 produktů
Závěsné svítidlo
Rabalux 1417 Fixy E27 MAX 40W bronzová
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 94521 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1xLED/5,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
305 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71200 SHAUN2 24W, 2580lm, 4000K, d220mm, černá
ihned k expedici
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 1 |
Vestavné svítidlo
AZzardo (AZ4230) bodovka IKA SQUARE, GU10, IP65, černá
Poslední kus
ihned k expedici
289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
AZzardo (AZ2865) Ika R IP65 Bodovka GU10 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Philips (5920331P1) MESON 125 10W 30K BÍLÁ EU
Poslední kus
ihned k expedici
286 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012650) Přisazená bodovka OLA-S11, černá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
286 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
285 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavné svítidlo
Kanlux (29310) Chiro GU10 DSO-W vestavné svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 3303 ALABASTRO 2xE27/60W/
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZD2232 LED panel 170×170, vestavný stříbrný, 12W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4205 Patric E14 1x MAX 40W bílá/chromová
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 1479 NOAH LED 5W modrá
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 1481 NOAH LED 5W zelená
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
