Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
960 Kč | |
| 3 |
|
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V |
ihned k expedici
|
3 545 Kč |
Celkem 859 produktů
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93809 LED bodové svítidlo LIANELLO 2xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Fanda E27 bílá
skladem
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983131P1) LED bodové zápustné svítidlo HADRON
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Nipeko CE 1003/24 Svítidlo LED 24W kruhové plastové 35cm svítivost 1500 lumen
Poslední kus
ihned k expedici
408 Kč
| Barva: | Bílá |
Přisazené svítidlo
Avide (9571105) panel přisaz. 24W 30x30 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
406 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
405 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
KM 3044127 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Nerezová |
Stolní lampa
KM (60401931) TUBA-K klip GU10 bílá
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Kanlux (22551) BORD přisazené bodové svítidlo GU10 bílá
skladem
397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Philips (5952931P1) LED podhledové svítidlo 1xLED/21W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
396 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 5583 Lois stropní svítidlo LED 18W 1400 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
392 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (31001) LED Bodové svítidlo BIMEDA 1xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 95964 LED stropní svítidlo CUPELLA LED/4,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
(29311) Kanlux (29311) Chiro GU10 DSO-B vestavné svítidlo
skladem
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Podhledové svítidlo
Eglo 99158 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1350lm 10,5W NW
Poslední kus
ihned k expedici
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681135) MOIRE 17W 2700K 1700lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
