Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6309 Bodové svítidlo SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
838 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 168 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO |
ihned k expedici
|
1 815 Kč |
Celkem 859 produktů
Stropní svítidlo
Vito (3401020) LUZ BS 15W 4000K BLACK
skladem
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko (9900070) Fanda E27 červená
Poslední kus
ihned k expedici
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058130PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
439 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (93672) LED bodové svítidlo CORBERA 1xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
434 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95628) LED Bodové svítidlo SALTO 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
430 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4106 Lávová lampa LOLLIPOP 2 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
427 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Styl: | Dekorační |
Obrazové svítidlo
Rabalux 5736 Obrazové svítidlo LOUISE LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 6409 CARTER Stolní lampa 1xE14/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V
skladem
425 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (94524) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
Stolní lampa
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Žlutá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
AZzardo (AZ2254) bodovka Monza R 8 (black) 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97657 Nástěnné svítidlo FIUMANA 1xE14/40W/230V zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Esto (70115) KAIRO CL HalfD30 E27
Poslední kus
ihned k expedici
419 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Série: | KAIRO |
Solná lampa
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
419 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (5255) Svítidlo EYE S GU10 bílé
Poslední kus
ihned k expedici
417 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Přisazené svítidlo
Avide (9571045) panel přisaz. 24W pr.30cm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
416 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
