Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová |
skladem
|
399 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V |
ihned k expedici
|
138 Kč | |
| 3 |
|
Kanlux (23100) SOLA LED WW Dekorativní svítidlo LED |
ihned k expedici
|
221 Kč |
Celkem 843 produktů
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
469 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo (31675) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Eglo (31677) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM6242 LED panel 224×224, přisazený stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Stříbrná |
Stolní lampa
Rabalux 5778 Olaf stolní svítidlo E14 1X max. 25W
Poslední kus
ihned k expedici
467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené bodové svítidlo
Kanlux (22552) BORD GU10 černá
Poslední kus
ihned k expedici
464 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1057 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Nipeko (9900070) Fanda E27 červená
Poslední kus
ihned k expedici
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Přisazené svítidlo
Avide (9571045) panel přisaz. 24W pr.30cm 3000K
skladem
458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
457 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
452 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (93672) LED bodové svítidlo CORBERA 1xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Candellux (14-34571) SATTI, E14, keramická, béžová
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Candellux (41-34564) SATTI E14, keramixká, zelená
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 71123 Robik LED 18W D28cm
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište