Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V |
ihned k expedici
|
270 Kč | |
| 2 |
|
Kanlux (27370) APUS LED PIR WW Dekorativní svítidlo s čidlem |
ihned k expedici
|
442 Kč | |
| 3 |
|
Nipeko (GX6315) stolní lampa FANDA E27 černá |
skladem
|
428 Kč |
Celkem 843 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6758 LED bodové svítidlo 2xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
500 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Venti (9552096) lustr plast WILA prúhledný E27
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Immax 08282L GOAL dsesignové flexi LED s vypinačem ,3W, černá + acryl koncovka
Poslední kus
ihned k expedici
496 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní a nástěnné svítidlo
Eglo 98397 SERAS2 GU10-LED, 1X3,3W, 240 lm
Poslední kus
ihned k expedici
496 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
493 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Rabalux 2521 Závěsné svítidlo MATTHEW E27/6W
Poslední kus
ihned k expedici
492 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Vito (3400860) LUZ BS 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
AZzardo (AZ2253) bodovka Monza R 8 bílá 3000K
skladem
485 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 1489 SONNET LED Stropní svítidlo LED/18W/230V 23cm
Poslední kus
ihned k expedici
485 Kč
| Energetická třída: | G |
Zápustné svítidlo
Eglo 900963 LED RAPITA 750lm, 3000K, 6,5W
ihned k expedici
479 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2778 Nástěnné svítidlo ALETTA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
479 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94642 LED Bodové svítidlo NOVORIO 1xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
475 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neuvádí se |
Přisazené svítidlo
Vito (3400890) LUZ BC 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
470 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
469 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište