Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V |
ihned k expedici
|
262 Kč | |
| 2 |
|
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti |
ihned k expedici
|
1 004 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá |
skladem
|
50 Kč |
Celkem 859 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2082 Solo GU10 2x MAX 40W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
527 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní a nástěnné svítidlo
Eglo 98397 SERAS2 GU10-LED, 1X3,3W, 240 lm
Poslední kus
ihned k expedici
521 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
516 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko (LEDKO/00334) Závěsné svítidlo, E27, 40W, IP20
Poslední kus
ihned k expedici
515 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Designový/Moderní |
Nástěnné svítidlo
Immax 08279L GOAL USB + vypinač dsesignové LED 3W, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
514 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Esto (9722027) YOKO TL 56x17,5x17,5 schwarz
Poslední kus
ihned k expedici
513 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5556 Holly Bodové svítidlo 2xE14/40W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
512 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9570081) LED ALICE 1600lm, IP44, d34
Poslední kus
ihned k expedici
510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | F |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
506 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900462) WD 6103 DIM bílá 5W 335lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900464) WD 6103 DIM černá 5W 335lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2778 Nástěnné svítidlo ALETTA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6758 LED bodové svítidlo 2xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
500 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Venti (9552096) lustr plast WILA prúhledný E27
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
