Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
290 Kč | |
| 2 |
|
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio |
ihned k expedici
|
4 199 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6979 Osias 9W, bílá |
ihned k expedici
|
462 Kč |
Celkem 858 produktů
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 NATURAL materiál: steel,wood (34911) single lamp
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6545 GRANDO 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
587 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
586 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WENGE materiál: steel, wood (34966) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 WENGE materiál: steel,wood (34973) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
580 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 7260 Fabiola 5xE27/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Ideal Lux (6529) Bodové svítidlo 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93811 LED bodové svítidlo LIANELLO 3xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
577 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570457) LED NANCY mini 32W 2240lm 20x20cm
skladem
574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99215 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/10,5W/230V 160mm 1200lm 3000K
skladem
569 Kč
Stolní lampa
KM (62010056) KM2522-CN PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (95952) Stropní svítidlo FABELLA 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Eglo 900637 FUEVA 5 LED D160mm 11W/1350lm 3000K IP44 černá, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
