Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
skladem
|
379 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster |
ihned k expedici
|
788 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
448 Kč |
Celkem 858 produktů
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70123 LiTrack Line 06V 7W, 370lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Vito (2101850) Tracklight SUN-G3 4000K, 30W, 2490lm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLUE materiál: glass (28910) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 RED materiál: glass (28927) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5610 Balzac spot GU10 2X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Emos ZR7612M LED profi 60x60 40W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005164) LAURA LED 12W, 900lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
666 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM 1322-CN Stolní svítilna BARMA černá
Poslední kus
ihned k expedici
658 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4309 Stolní lampa AGNES 1xE27/60W/230V modrá
Poslední kus
ihned k expedici
654 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
650 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Avide (9570074) stropní LED MERKUR 22 okuh IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo (96166) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/1
Poslední kus
ihned k expedici
642 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (94075) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
639 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 8171 Nástěnné svítidlo REGINA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Rustikální |
Stolní lampa
KM (62010072) KM1311-červená LOTUS 5,3W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
636 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
633 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo (96056) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
632 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
KM (2024600) Svítidlo Pearl A35, Led 50W
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kanlux (33349) LED BENO N 18W NW-L- šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
629 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
