Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
633 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V |
ihned k expedici
|
1 379 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá |
ihned k expedici
|
229 Kč |
Celkem 858 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5566 LED Bodové svítidlo KAREN 3xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6342 Stropní svítidlo AUREL 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
732 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533221716) LED bodové stropní svítidlo Balla
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kanlux (32949) LED BENO N 18W NW-L-SE šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm, senzor
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM Vela KM1311-CN LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
704 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010074) KM1311-modrá LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
693 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
KM (62590212) KM9024-12W 4000K Svítidlo TRAN
Poslední kus
ihned k expedici
692 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
KM (62562808) KM6284-8W, 4000K Svítidlo TERMA
Poslední kus
ihned k expedici
685 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 756269 MARUNELLA-S, 18W, 1850lm, 4000K, d34cm
Poslední kus
ihned k expedici
680 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5611 Balzac spot GU10 3X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
676 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 99146 SADA 3x LED podhledové svítidlo 3xLED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4978 Rozin Stolní lampa E14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
673 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Chromová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72230 GOLNAR, 1xG9
Poslední kus
ihned k expedici
670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75045 TILORA LED, 8W, 790lm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
