Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
424 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
561 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V |
ihned k expedici
|
339 Kč |
Celkem 858 produktů
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2018 LED svítidlo stropní mléčné 18W
ihned k expedici
762 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Rabalux 3839 Charles E27 2x MAX 60W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95648) LED Bodové svítidlo FILIPINA 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
759 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | B |
Stropní svítidlo
Rabalux 2669 Lois stropní svítidlo LED 24W 1700 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95644) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lampa s klipem
Eglo 96437 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98855) CEPPINO 1xGU10 černá
skladem
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 75011 Larcia stropní svítidlo,LED 19W, 28,5cm IP44, 4000K, 1000lm, sensor
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71132 Lucas stropní svítidlo,LED 12W, 26,5cm IP44, 4000K, 830lm
skladem
750 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 99223 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/16,5W/230V
skladem
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-1.3/20 materiál: glass (35062) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/21 materiál: glass (35079) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/22 materiál: glass (35086) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/23 materiál: glass (35093) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Avide (9570053) LED PANDORA 38cm, 2100lm, 24W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
740 Kč
| Max. příkon zdroje: | 38 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 2569 Závěsné svítidlo LEVI E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
738 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
