Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V |
ihned k expedici
|
1 141 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
210 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá |
ihned k expedici
|
399 Kč |
Celkem 844 produktů
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 99235 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
835 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900644 FUEVA 5 210x210, 2000lm, 3000K, černá
ihned k expedici
828 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7371 Francesca Nástěnné svítidlo E14/40W/230V
ihned k expedici
825 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
825 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
LED panel
Emos ZR5412-LED panel 60×60, vestavný bílý, 40W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
824 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Bílá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLACK materiál: glass (28897) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 GREEN materiál: glass (28903) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Zelená |
Nástěnné svítidlo
Lamkur KM-1.55 GRAFIT materiál: wood/glass (27463) wall lamp
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Eglo 94926 PASTERI 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
817 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (318023116) LED nástěnné a stropní svítidlo Suede
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5945 Holly bílá/buk 3xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
814 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
GTV ATOL (9600048) 32W, 2560lm, 3000K
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Eglo 900654 FUEVA 5, d210mm, 2000lm, 17W, 3000K, bílá
Poslední kus
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7137 Nástěnné svítidlo AURELIA E27/25W
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
794 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 8171 Nástěnné svítidlo REGINA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
792 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Rustikální |
Stropní svítidlo
Immax (07244L) NEO LITE RONDATES LED 16,5cm 32W černá, kov+plast dálkové ovládání WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište