Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
795 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm |
ihned k expedici
|
301 Kč | |
| 3 |
|
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá |
ihned k expedici
|
422 Kč |
Celkem 858 produktů
Stolní lampa
Rabalux 2752 Stolní lampa ELISETT 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Eglo (96581) LED Stropní svítidlo OBIEDA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
928 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
923 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
920 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6593 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní bodové svítidlo
Maytoni M C051CL-01W Focus S C051CL-01W, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
907 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
Obrazové svítidlo
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light Boxter K30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/6000K, výška 7cm
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61001630) Elza nástěnka E27
Poslední kus
ihned k expedici
893 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Nipeko (9900040) HT8668 Display bílá
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3756 Stropní svítidlo RUBY 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
876 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Lamkur LM-2.89 WHITE materiál: steel, plastic (34065) spotlight
ihned k expedici
870 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5903 Mac černá/ buk GU10 2X MAX 15W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 99217 FUEVA 5 LED D285mm 20W/2300lm 3000K, bílá
skladem
869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Lamkur LM-1.3/26 materiál: glass (35123) single lamp
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3182131P5) LED Stropní/ nástěnné svítidlo Wawel 17W 35cm
Poslední kus
ihned k expedici
865 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
