Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
793 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
508 Kč |
Celkem 858 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 901471 ROVITO-Z
Poslední kus
ihned k expedici
1 120 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nástěnné svítidlo
TKlighting (4236) RICH bílá E27+LED
Poslední kus
ihned k expedici
1 116 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné a stropní svítidlo
Eglo 96686 LED Stmívatelné nástěnné stropní svítidlo CAPASSO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 104 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Lustr
Nipeko NOW (5397) Lustr EYE L GU10 bílý
Poslední kus
ihned k expedici
1 103 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | bílá |
Přisazené svítidlo
Top Light LED Boxter K30 CCT 12W/18W/24W, 3000K/4000K/500K
skladem
1 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Kanlux (38788) LED BENO N 12-18W CCT-L-SEG šedá 1630-1750lm, 3000-4000K, IP65, d22cm, senzor
skladem
1 100 Kč
LED panel
Emos ZR5412-LED panel 60×60, vestavný bílý, 40W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 099 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00474) LED nástěnné svítidlo, LED, 8W, 443 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo 32737 LED Stmívatelné podhledové svítidlo FUEVA-C LED/5,4W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 085 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 31601 Lustr na lanku MASERLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 077 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Vito (2024620) Pearl D35, Led 52W, 1809lm, d40cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 069 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6343 AUREL 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 063 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (94342) LED stolní lampa VENCINO 1xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Zápustné svítidlo
Nowodvorski (9413) Svítidlo MOD bílé
Poslední kus
ihned k expedici
1 053 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 051 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1449 Albina LED 12W 795lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
1 048 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (94612) LED nástěnné svítidlo TABIANO 2xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 037 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
