Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V |
ihned k expedici
|
405 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
686 Kč |
Celkem 858 produktů
Stropní svítidlo
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO
skladem
1 184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96553) LED Bodové svítidlo SERAS 2xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Lustr na lanku
Eglo 31572 PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 99266 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/20W/230V
skladem
1 176 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07244L) NEO LITE RONDATES LED 16,5cm 32W černá, kov+plast dálkové ovládání WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
1 175 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo 96566 LED Nástěnné bodové svítidlo TAZZOLI 1xLED/3,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5968 Bodové svítidlo VIVIENNE 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 96672 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96037) LED nástěnné svítidlo METRASS 1xLED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 148 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo (95975) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Styl: | Klasický |
Závěsné svítidlo
Eglo (49736) STRAITON 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo 99087 LED Nástěnné svítidlo ZUBIALDE LED/12W/230V
skladem
1 140 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (99086) ZUBIALDE LED Nástěnné svítidlo LED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 140 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533023016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
1 136 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07072L-15) NEO CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W bílé Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
1 130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (95044) Lustr PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6344 AUREL 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
