Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm |
ihned k expedici
|
5 566 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén |
ihned k expedici
|
911 Kč | |
| 3 |
|
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI |
skladem
|
1 591 Kč |
Celkem 858 produktů
Stolní lampa
Rabalux 7257 Fabiola matná černá/ opálové sklo E27 1X MAX 40W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (95972) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Klasický |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Eglo 32741 3m STRIPE-C LED-RGB/11,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 287 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00475) LED nástěnné svítidlo, LED, 12W, 827 lm, 4000 (K), IP20
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
1 283 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr na řetězu
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 260 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá, bílá, hnědá |
Stojací lampa
Rabalux 4329 Stojací lampa DEREK 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 259 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Immax (07074L-15) NEO sada 2x CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W černé Zigbee 3.0 +DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 257 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
Poslední kus
ihned k expedici
1 252 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61009186) ALIS 10W, 4000K, 1050lm, 29cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 233 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96669) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stojací lampa
Rabalux 2196 Aristelo 1xE27/40W/230V černá/lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Eglo (96679) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 88475 DAKAR 1 Bodové svítidlo 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39133) LED bodové svítidlo BREA 1xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 224 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 213 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533341716) LED bodové stropní svítidlo Fremont
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax 07248L LITE SEMPLICI černé 40cm 36W 2736lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 200 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
