Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm |
ihned k expedici
|
2 670 Kč | |
| 2 |
|
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W |
ihned k expedici
|
3 861 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K |
skladem
|
339 Kč |
Celkem 844 produktů
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 398 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Eglo (87793) Nástěnné svítidlo PASCAL 1 1xE14/60W antická hnědá/bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 396 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (95044) Lustr PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2083 Solo GU10 4x MAX 40W bílá
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 75011 Larcia stropní svítidlo,LED 19W, 28,5cm IP44, 4000K, 1000lm, sensor
ihned k expedici
1 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WHITE materiál: steel,wood (34935) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 BIAŁY materiál: steel, wood (34942) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WENGE materiál: steel, wood (34980) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Stojací lampa
Eglo (49945) Stojací lampa WESTLINTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5903 Mac černá/ buk GU10 2X MAX 15W IP20
ihned k expedici
1 350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo 75754 LED-RGBW 8,2W 870lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 342 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 337 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Philips (318148716) Twirly 27K ŠEDÁ 1x12W 240V
skladem
1 333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Eglo (95975) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 322 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Rabalux 2563 Závěsné svítidlo SADIE E27/60W
ihned k expedici
1 313 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5017 MARTHA 3xE14
ihned k expedici
1 304 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Prachotěsné svítidlo
Emos ZT4220 LED prum svítidlo FESTY 55W
Poslední kus
ihned k expedici
1 303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (219.63.1) WL CASABLANCA, Sonstige, 1 flg., R7s 78mm, 120W, IP20, L 7cm, B 27cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 299 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište