Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W |
ihned k expedici
|
4 078 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
ihned k expedici
|
2 706 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 858 produktů
Stojací lampa
Rabalux 4091 HARMONY LUX 1xE27/100W + 1xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 507 Kč
| Typ: | Stojací lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Lesklý chrom, bílá vzor |
Lustr
Lamkur LM-1.1/15 H materiál: steel (35017) single lamp
ihned k expedici
1 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 494 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (87793) Nástěnné svítidlo PASCAL 1 1xE14/60W antická hnědá/bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 480 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96681) FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 472 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (0011.60) WL CASABLANCA NOVA, lackiert / Weiss, 1 flg., R7S 78mm, 120W, IP20, L 10cm, B 24cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 470 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Eglo 75754 LED-RGBW 8,2W 870lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 462 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (94615) LED nástěnné svítidlo TABIANO 3xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96671) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (3182331P5) LED stropní svítidlo WAWEL 1xLED/36W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 442 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F černá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900030)
skladem
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (49487) Lustr CARLTON 2 1xE27/60W/230V
skladem
1 422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6539 Nástěnné svítidlo HARVEY E27/40W + LED/3W
Poslední kus
ihned k expedici
1 413 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
Závěsné svitídlo
Eglo (92761) Závěsné svitídlo BOLSANO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 410 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94644) LED Bodové svítidlo NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 407 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stojací lampa
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá
skladem
1 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900501) SUN-RISE 48W 5200lm RGB Tuya ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
